Inne usługi

Akcesoria fotograficzne

W naszym asortymencie znajdują się karty pamięci, czytniki kart pamięci, pendrive-y, futerały,  torby fotograficzne, ładowarki, akumulatory, baterie, statywy oraz zestawy do czyszczenia optyki.

Ramki i albumy fotograficzne

Oferujemy bardzo duży wybór albumów, od standardowych po te tradycyjne z pergaminem, oraz ramki drewniane, ramki metalowe, antyramy ( od formatu 10×15 cm do 70×100 cm ) i aluramy
na Państwa zdjęcia.

Skanowanie negatywów, pozytywów i zdjęć

Oferujemy profesjonalne skanowanie negatywów i slajdów do postaci cyfrowej. Taka forma ułatwia nam prezentację lub dzielenie się zdjęciami wykonanymi w klasyczny sposób. Skanujemy do formatu JPG lub BMP.

Reprodukcje starych zdjęć

Reprodukcja to proces kopiowania starych ( i nie tylko ) zdjęć w dowolnym formacie z zachowaniem najwyższej jakości. Zniszczone zdjęcia poddajemy procesowi retuszu, aby przywrócić im dawną świetność.

Przegrywanie kaset na DVD

Przegrywamy kasety VHS, VHS-C, 8 mm, HI8, Digital8, miniDV na płyty DVD Video. Materiał wideo zapisywany jest w rozdzielczości 720×576 i w systemie PAL. Format zapisu DVD-Video pozwala bez kłopotów odtwarzać filmy na odtwarzaczach DVD.

Odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci i pendrive-ów

Odzyskujemy utracone zdjęcia z kart pamięci. Jeżeli zdjęcia zniknęły w skutek uszkodzenia karty, błędu w zapisie lub przypadkowego usunięcia będziemy w stanie Państwu pomóc!

Pieczątki

Pieczątki COLOP EOS wykonywane są w technologii błyskowej. Niepodważalnym atutem jest jej najwyższa jakość odbicia o wyjątkowej ostrości.